V době, kdy se mění účast, resp. neúčast děti z hodiny na hodinu, jsme pořádali ve zdiměřické hale sedmý turnaj Elévů. S ohledem na nepředvídatelnost účasti hráčů jsem oslovil i několik hráče s přípravky. Nakonec většina elévů se vyzdravělo či zdárně ukončilo karanténu, a tak jsme si postavili hřiště a šli si užít domácí turnaj. Jeden soupeř nám bohužel odpadl těsně před začátkem turnaje, a tak nás čekali tři soupeři.

Hned na úvod nás shodou okolností čekal tým SK Dvojky, na který jsme narazili na dvou předchozích turnajích, kde jsme je porazili. Tentokrát nás čekal nelehký úkol, začlenit nové hráče a rozehrát se pro některé po 14 -denní pauze. Brankářský post obsadil na dva zápasy Aleš a v bráně se nenudil. V prvním poločase jsme se trochu hledali a sehrávali. Chvíli nám trvalo, než jsme se prosadili a byla to právě posila z přípravky Honza, který rozvlnil síť v soupeřové brance jako první. Do druhého poločasu jsme vstoupili už více sehraní a po gólech opar se prosadili i další hráči z přípravky Viky a Tonda. A i díky Alešovi v bráně, který zamezil proměnění nájezdu soupeře, jsme vyhráli 8:2.

Ve druhém zápase nás čekal soupeř z Mladé Boleslavi a jejich výběr ročníku 2013 nás opět první poločas nenechal odskočit více než na rozdíl dvou branek a i když jsme měli herní převahu, propadali jsme a soupeř hrozil rychlými kontry. Nakonec díky přispění dvoubrankových střelců Matyho a Adama a jednogólových střelců Honzy, Toma a Viky, které naservíroval přihrávku na stříbrném podnosu Mára, jsme vyhráli 7:1.

Do posledního zápasu jsme vstupovali v dobré náladě po předchozích dvou výhrách jen s jednou obměnou, kdy do brány šel Adam. Velký souboj nás čekal od počátku a první polovina byla velmi vyrovnaná. Bojovnost nás, ale zdobila a v druhém poločase jsme konečně odskočili soupeři a po gólech Lukáše, Viky, Aleše, dvou gólech Matyho a v neposlední řadě Máry, který se po třech tyčkách konečně dočkal, vyhráli o čtyři branky.

Jsem velmi rád, že jsme vyzkoušeli v týmu a zdárně zapracovali tři hráče z přípravky a hráči, kteří nám z různých důvodu vypadli z tréninkového rytmu se opět rozehráli a příště se snad už sejdeme v plném počtu.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičů za super podporu a zejména za bezproblémové zajištění chodu turnaje. Jste skvělí a já Vám tleskám.