Jesenický Veterán Open

 

Florbalový klub Jesenice pořádá 2. ročník otevřeného florbalového turnaje pro tatínky a hráče amatéry nad 35 let.

Máte partu kamarádů, se kterými si chodíte pinknout florbal? Nyní máte možnost poměřit si své dovednosti s podobnými nadšenci na otevřeném turnaji pro veterány nad 35 let, který se bude konat v sobotu 25. března ve sportovní hale ZŠ Zdiměřice.

Nemáte tým, a přesto byste si chtěl(a) zahrát? Nevadí, zařadíme vás do týmu příchozích a můžete se seznámit s novými spoluhráči a zažít spoustu zábavy na hřišti i mimo něj. Každý tým má povolenu jednu výjimku pro hráče mladšího 35 let, ovšem staršího 30 let. Jediná omezující podmínka pro všechny je, že hráč nesmí být uveden na soupisce týmu hrajícího celostátní soutěž v aktuální sezóně. 

Přihlásit se můžete prostřednictvím emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. čísle 602436803, kde se také dozvíte další podrobnosti k organizaci turnaje. Věříme, že na turnaji bude, stejně jako vloni, panovat pohodová nálada podpořená dobrým občerstvením a diváckou kulisou.

Tak neváhejte a pojďte si zahrát na Jesenický Veterán Open!

Předmikulášský turnaj mladších žáků pře domácím publikem

Z 4 04 12 Zdimerice hlPrvní prosincovou neděli se představili mladší žací před domácím publikem, které nám připravilo v hale ve Zdiměřicích skvělou atmosféru. A příznivci florbalu si, věřím, přišli na své. I když výsledkově jsme uhráli dvě remízy a jednu výhru, mohli začít jednu gólovou nadílku a dvě obrovské florbalové bitvy plné emocí a florbalové bojovnosti.

Číst dál...

Vánoční turnaj 2022

VÁNOČNÍ TURNAJ

 Neděle 18. prosince 2022 od 10:00

ZŠ Zdiměřice, sportovní hala

Blíží se Vánoce a my opět zveme všechny naše stávající i bývalé hráče a příznivce florbalu v Jesenici na tradiční Vánoční Jesenický florbalový turnaj!

-         Turnaj je určen pro všechny současné i bývalé členy oddílu, od nejmenších po veterány.

-         Zveme i všechny rodiče, sponzory a příznivce florbalu z širokého okolí.

-         Kromě samotného turnaje proběhne i několik doprovodných dovednostních soutěží o hodnotné ceny Fat Pipe v rámci Jesenice Floorball Skills Camp.

-         Ke hře nám bude hrát muzika a všichni se mohou pochlubit svým Vánočním cukrovím, které nabídnou volně ke konzumaci. Pod Vánoční stromeček si můžete vzájemně dávat dárky, které na místě před vyhlášením vítězů rozbalíme.

Přijďte si užít Vánoce už v neděli 18. prosince s florbalem!

VSTUPNÉ ZDARMA, občerstvení vlastní

Číst dál...

Zahájení florbalové sezóny mladších žáků

Z 1 25 9 2022 Campanus hlTéhož dne kdy měsíc vstupoval do nové lunace, tak i jeseničtí mladší žáci vstoupili do nové etapy své florbalového života. Poslední zářijovou neděli pro mnohé započala nová sezóny, která je po všech stránkách pro nás nová, neokoukaná, plná výzev a očekávání. Mladší žáci vstoupili do velkého pětkového florbalu. A nás všechny čeká spousta zážitku, neleňme a pojďme si je společně užít.

Číst dál...