Florbal je populární nenáročný sport pro všechny. Náš oddíl se zaměřuje na děti a mládež, jimž nabízíme možnost hraní florbalu jak na sportovně soutěžní úrovni, tak čistě jen pro zábavu. Uvítáme mezi námi kluky a holky od 5 do 14 let i bez předchozích zkušeností se sportem. Florbal je vhodný sport i pro dívky, které hrají ve smíšených týmech s chlapci nebo mohou utvořit vlastní dívčí tým a účastnit se pravidelných soutěží a jednorázových turnajů určených pro dívčí týmy.

Pro sportovně zaměřené hráče a členy oddílu zajišťujeme pravidelné tréninky, které se konají jak v ZŠ Jesenice (středa, pátek), tak v nové ZŠ Zdiměřice (úterý, středa, čtvrtek). Týmy jsou rozděleny do věkových kategorií po dvou ročnících – Minipřípravka – ročník 2016 a mladší, Přípravka – ročníky 2014 a 2015, Elévové – ročníky 2012 a 2013, Mladší žáci – ročníky 2010 a 2011 a Starší žáci – ročníky 2008 a 2009. Tréninky vedou zkušení trenéři dětí a mládeže, s dlouholetou praxí a licencí trenéra florbalu. Ligové soutěže ve florbale se konají formou jednodenních turnajů v rámci Prahy a Středočeského kraje. Během hrací sezóny od září do dubna absolvuje každá kategorie deset až dvanáct ligových turnajů a také se účastníme větších jednorázových mezinárodních turnajů v Praze a Brně. Přihlašování do oddílu je možné prostřednictvím tohoto formuláře, emailem nebo na našich náborových akcích.

Pro zájemce o nesoutěžní hraní florbalu nabízíme možnost účasti na kroužcích florbalu, které zajišťujeme ve spolupráci s oběma místními základními školami. Děti jsou v nich rozděleny podle věku, a kromě florbalu se zde seznámí i s dalšími míčovými hrami, získají všeobecnou pohybovou průpravu a zahrají si spolu pro zábavu. Termíny kroužků jsou v pondělí v ZŠ Zdiměřice a v úterý a čtvrtek v ZŠ Jesenice. Přihlašování je možné prostřednictvím příslušné školy nebo můžete využít kontaktů níže.

Náborové akce na začátku školního roku

První náborovou akcí nového školního roku je Veletrh volnočasových aktivit pořádaný Městem Jesenice, který se koná v neděli 4. září od 10:00 do 18:00 před ZŠ Jesenice u rybníka Pančák. Náš stánek naleznete vedle pódia před školou a ve školní tělocvičně si pak budou moci děti florbal vyzkoušet a poradit se s našimi trenéry, jestli je florbal pro Vaše dítě vhodným sportem. 

Od pondělí 12. září do konce září budou probíhat náborové ukázkové tréninky pro veřejnost, kam můžete také přijít, florbal si nezávazně vyzkoušet a poradit se s našimi trenéry.

Termíny ukázkových tréninků:

Termín Pro děti od/do Místo
Každé úterý od 17:00 5 - 10 let

ZŠ Zdiměřice

Každou středu od 15:30 5 - 10 let

ZŠ Jesenice

Každou středu od 17:30 10 - 14 let

ZŠ Zdiměřice

Každý pátek od 15:00 5 - 14 let

ZŠ Jesenice

Vaše konkrétní dotazy ohledně náboru nebo fungování našeho klubu zodpovíme na tel. 602 436 803, případně odpovíme na Váš email zaslaný na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..